Wybielanie Zębów Wrocław OFERTA SPECJALNA

wybielanie zębów, stomatolog wrocław,dentysta wrocław,
 

Wybielanie zębów Wrocław. Jeszcze nigdy ten profesjonalny zabieg wybielania zębów lampą w gabinecie nie był w tak niskiej cenie. Od 26 listopada 2018 roku do końca grudnia możesz go wykonać w centrum stomatologicznym InterDent we Wrocławiu w rekordowo niskiej cenie – 299 zł. Zachęcamy do szybkiego rejestrowania się ponieważ miejsca rozchodzą się jak „świeże bułeczki”. Średnia cena tego zabiegu we Wrocławiu waha się pomiędzy 700 a 1300 zł, dlatego tym bardziej oferta zaproponowana przez centrum stomatologiczne InterDent jest wyjątkowa, a przede wszystkim jedyna.

Wybielanie zębów, które jest przeprowadzane przez wykwalifikowaną higienistkę stomatologiczną w gabinecie jest najlepszym sposobem dla jaśniejszego i ładniejszego uśmiechu. Bielsze zęby powodują, że częściej się uśmiechamy, poprawiają nasze samopoczucie a także sprawiają, że czujemy się bardziej pewni siebie. Białe zęby potwierdzają dobrą kondycję naszego zdrowia ogólnego, przez co uzyskujemy wygląd osoby szczęśliwej i pełnej życia.

Wybielanie zębów jest obecnie jednym z najchętniej wykonywanych zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej. Na powierzchni zębów umieszczany jest preparat, który wydziela czysty, aktywny tlen. Tlen łączy się z barwnikami zawartymi w szkliwie, powodując ich utlenianie i utratę koloru. Jest to metoda sprawdzona i bardzo bezpieczna, stosowana z powodzeniem w gabinetach stomatologicznych na całym świecie. Wybielanie lampą odbywa się podczas jednej wizyty. Dzięki zastosowaniu lampy czas zabiegu został skrócony do minimum i trwa niewiele ponad godzinę.

Wybielanie zębów w naszym gabinecie poprzedzone jest bezpłatnym przeglądem jamy ustnej, ponieważ aby miało najlepszy efekt powinno być wykonane po wyleczeniu próchnicy w zębach. Lampa wybielająca nowej technologii oraz specjalny preparat do wybielania zębów to połączenie, które gwarantuje mocne rozjaśnienie zębów u każdego pacjenta.

Zapraszamy Państwa do naszego nowego gabinetu przy ul. Zachodniej 14, na jedyną i niepowtarzalną ofertę wybielania zębów. Zachęcamy również do przeczytania artykułu o higienizacji jamy ustnej, bardzo ważnym profilaktycznym zabiegu, który również powinien być przeprowadzony u każdego pacjenta raz na pół roku – KLIKNIJ TUTAJ.

Umów się już dzisiaj!

tel. (71) 341 88 55 lub tel. kom. 731 000 180

Leave a Reply

Your email address will not be published.