Wybielanie Zębów Wrocław InterDent

Wybielanie Zębów Wrocław InterDent

W obecnych czasach bardzo wiele osób inwestuje w swoją urodę i autoprezentację. Wydajemy krocie na drogie zabiegi w specjalistycznych centrach medycyny estetycznej. Skupiamy się na wielu możliwościach medycyny estetycznej często zapominając o jednej bardzo ważnej rzeczy. O uśmiechu, o który trzeba również zadbać. Dzięki zabiegowi wybielania zębów w klinice stomatologicznej InterDent będziesz mógł bez przeszkód cieszyć się pięknym i śnieżnobiałym uśmiechem.

Wybielanie zębów, które jest przeprowadzane przez stomatologa w gabinecie jest najlepszym sposobem dla jaśniejszego i ładniejszego uśmiechu. Bielsze zęby powodują, że częściej się uśmiechamy, poprawiają nasze samopoczucie a także sprawiają, że czujemy się bardziej pewni siebie. Białe zęby potwierdzają dobrą kondycję naszego zdrowia ogólnego, przez co uzyskujemy wygląd osoby szczęśliwej i pełnej życia.

Profesjonalne wybielanie zębów, które mogą Państwo wykonać w naszej klinice we Wrocławiu to zabieg, który sprawi że Państwa zęby będą dużo bielsze. Wieloletnie doświadczenie i stosowana przez nas terapia gwarantują bezpieczeństwo i uzyskanie oczekiwanych efektów.

Wybielanie zębów jest obecnie jednym z najchętniej wykonywanych zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej. Wszystkie nowoczesne metody wybielania posługują się tym samym schematem jeśli chodzi o rozjaśnianie koloru zębów – na powierzchni zębów umieszczany jest preparat, który wydziela czysty, aktywny tlen. Tlen łączy się z barwnikami zawartymi w szkliwie, powodując ich utlenianie i utratę koloru. Jest to metoda sprawdzona i bardzo bezpieczna, stosowana z powodzeniem w gabinetach stomatologicznych na całym świecie.

Zanim jednak przystąpimy do wybielania zębów musimy pamiętać o kilku ważnych krokach poprzedzających sam zabieg. Musimy wypełnić wszystkie ubytki i zaleca się aby usunąć wypełnienia metalowe (amalgamatowe) i zastąpić je kompozytami z materiałów świato-utwardzalnych. Po wybielaniu może być konieczna wymiana wypełnień na nowe – w jaśniejszych kolorach ponieważ wybielaniu ulegają jedynie zęby stałe pacjenta. Żadne preparaty wybielające nie wybielą wypełnień, czy uzupełnień protetycznych np. koron czy mostów.

Wybielanie lampą odbywa się podczas jednej wizyty. Dzięki zastosowaniu lampy czas zabiegu został skrócony do minimum i trwa niewiele ponad godzinę. Przy tej metodzie wybielania zostały również wyeliminowane niedogodności, które występowały np. podczas stosowania tak zwanej metody nakładkowej, kiedy to pacjent musiał spać w nakładkach wybielających nawet przez kilka tygodni. Wielkim plusem wybielania przy użyciu specjalnej lampy jest również to, że maksymalizuje ona efekt wybielania i zarazem jest bardzo bezpieczna i komfortowa dla pacjenta. Efekt utrzymania stanu po wybielaniu zębów jest kwestią indywidualną (zależy m.in. od nawyków żywieniowych pacjenta), lecz średnio utrzymuje się przez 2-3 lata.

Klinika stomatologiczna InterDent we Wrocławiu wychodzi naprzeciw pacjentom, którzy chcą mieć piękne i białe uśmiechy i oferuje zabieg wybielania w promocyjnej cenie 699 zł, dodatkowo każdy pacjent korzystający z usługi wybielania otrzymuje 15% rabatu na wszystkie zabiegi higienizacyjne oferowane w naszej klinice.