Stomatologia Estetyczna Wrocław

Stomatologia Estetyczna Wrocław

W dzisiejszych czasach zdrowe i wyleczone zęby często odbiegają od ideału, są przyciemnione, mają brzydki kształt albo są przebarwione, co w wielkim stopniu psuje samopoczucie pacjenta i nie pozwala mu się swobodnie uśmiechać. Coraz większa liczba pacjentów zwraca uwagę na kolor i kształt swoich zębów. W dzisiejszych czasach nie wystarczy aby były zdrowe, ale również muszą ładnie wyglądać. Aby przywrócić piękny uśmiech mamy w klinice stomatologicznej InterDent we Wrocławiu szereg zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej, od podstawowych tj. profesjonalne pakiety higienizacji jamy ustnej (scaling, piaskowanie zębów) po korygowanie kształtu zęba licówkami kompozytowymi lub porcelanowymi. Jeżeli ząb jest bardziej zniszczony, wówczas możemy zaproponować nakładanie wypełnień typu inlay, onlay, a jeżeli ubytki są jeszcze większe to proponujemy mosty i implanty.

Stomatologia estetyczna to szeroki wachlarz procedur stomatologicznych, skierowany do nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy wiele zabiegów poprawiających wygląd uzębienia. Korzystając z najnowszych technologii stomatologicznych przywracamy nie tylko piękny uśmiech, ale i tworzymy nowy wygląd pacjenta, a w konsekwencji przekłada się to na lepsze samopoczucie czy większą pewność siebie.

Cały proces tworzenia nowej estetyki uzębienia składa się z wielu części, dlatego każdy pacjent kliniki stomatologicznej InterDent może skorzystać ze specjalistycznej porady, podczas której wspólnie z lekarzem ustalą najlepsze dla niego rozwiązanie. W skład usług stomatologii estetycznej oferowanych w naszej klinice we Wrocławiu wchodzą m.in.:

  • profesjonalna higienizacja jamy ustnej (oczyszczanie i piaskowanie zębów),
  • wybielanie zębów metodą bezpośrednią przy użyciu lampy – skuteczna i zarazem bezpieczna metoda na uzyskanie śnieżnobiałego uśmiechu, charakteryzująca się krótkim czasem wybielania,
  • licówki porcelanowe oraz wypełnienia inlay, onlay – są to nowoczesne wypełnienia protetyczne (stałe), pozbawione nośnika metalowego,
  • korygowanie i konturowanie zębów,
  • odbudowy korony zęba przy użyciu kompozytów ceramicznych.