Protetyka Stomatologiczna Wrocław

Protetyka Stomatologiczna Wrocław

Protetyka stomatologiczna to dziedzina stomatologi, która pozwala pacjentom z częściowo lub nawet całkowitą utratą uzębienia cieszyć się ponownie pięknym i zdrowym uśmiechem. Jest to również obszar stomatologiczny, który łączy medycynę z zaawansowaną techniką przez co pomaga również pacjentom z wadą zgryzu oraz defektami kształtu uzębienia.

Klinika Stomatologiczna InterDent oferuje Państwu kompleksowe leczenie z zakresu protetyki. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi pracowniami, które zapewniają najlepsze materiały i technologie, dzięki czemu specjaliści w klinice stomatologicznej InterDent są w stanie przeprowadzić nawet najbardziej skomplikowane leczenie protetyczne. Każdy przypadek traktujemy indywidualnie i z największą starannością.

W klinice stomatologicznej oferujemy Państwu konsultacje protetyczne wraz z ułożeniem planu leczenia,. Wykonujemy wszystkie uzupełnienia stałe takie  jak; korony protetyczne  porcelanowe, pełnoceramiczne,  cyrkonowe, korony metalowe, korony teleskopowe, onlay, inlay, overlay oraz szeroką gamę wkładów koronowo-korzeniowych.

Posiadamy również szeroką ofertę uzupełnień ruchomych tj. protezy i synoprotezy szkieletowe utrzymywane za pomocą zasuw, zatrzasków i magnesów metali ziem rzadkich, protezy całkowite i częściowe z możliwością charakteryzacji zębów, szyny relaksacyjne oraz szyny dla  sportowców.

Ponadto wykonujemy uzupełnienia protetyczne na implantach: korony, mosty pełnoceramiczne, protezy całkowite i częściowe oraz protezy pokrywające.

Klinika Stomatologiczna InterDent zapewnia swoim pacjentom całościowy przebieg leczenia protetycznego zgodny z najnowszymi światowymi standardami. Nasz doświadczony zespół to współpracujący ze sobą specjaliści z wielu obszarów stomatologii współczesnej. Dzięki temu możemy Państwu zagwarantować wybór najlepszych rozwiązań protetycznych. Kierujący oddziałem protetycznym w naszej klinice dr Sławomir Makacewicz dokłada wszelkich starań, aby każdy pacjent był zadowolony z leczenia protetycznego przeprowadzonego w Klinice Stomatologicznej InterDent we Wrocławiu.