Ortodonta Wrocław

Ortodonta Wrocław

Ortodoncja jest obecnie jedną z szybciej rozwijających się dziedzin stomatologii, ponieważ piękny i zdrowy uśmiech to w dzisiejszych czasach wizytówka każdego człowieka. Obecnie 2/3 populacji ma zaburzenia zgryzu, ale niestety tylko nieliczni poddają się leczeniu.

Dlaczego zatem leczenie wad zgryzu powinno być tak bardzo istotne dla każdego z nas?

Nie leczona wada zgryzu może spowodować nieodwracalne zmiany w stawach skroniowo-żuchwowych, z dolegliwościami bólowymi włącznie, zaś stłoczone zęby często są przyczyną próchnicy na powierzchniach stycznych.Kolejnym źródłem problemów jest stres, który może powodować zaciskanie lub zgrzytanie zębami. W tych przypadkach proponujemy szyny relaksacyjne, które noszone nocą odciążają zmęczone stawy. W klinice stomatologicznej InterDent we Wrocławiu, w trosce o pacjenta, plan leczenia oraz samo leczenie jest dostosowane do jego indywidualnych potrzeb. Ortodonta Wrocław? Zapraszamy do InterDent.

W naszym Centrum Stomatologicznym InterDent specjalizujemy się w szerokim zakresie leczenia ortodontycznego poczynając od leczenia dzieci przy pomocy aparatów czynnościowych typu trainer oraz ortopedyczno-czynnościowym typu płytki Schwarza (tak zwane aparaty ruchome, wyjmowane). Mamy duże doświadczenie zarówno w kontakcie z najmłodszymi pacjentami jak i w terapii dzieci niepełnosprawnych i upośledzonych.

Młodzież i dorośli mogą skorzystać z leczenia aparatami stałymi – ligaturowymi oraz bezligaturowymi, w których zamki znajdują się na powierzchni licowej zębów. Pacjenci naszego Centrum mają do wyboru klasyczny aparat metalowy,aparat złoty lub całkowicie estetyczny aparat szafirowy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów wprowadziliśmy do naszej oferty aparat Clear-Aligner. Jest to innowacyjna metoda leczenia ortodontycznego za pomocą przeźroczystych nakładek, które prostują zęby, jednocześnie zastępując aparaty stałe i ruchome. Nakładki te są estetyczne, bezbolesne oraz biokompatybilne, co zapewnia wysoki komfort użytkowania. Podstawowymi zaletami nakładek Clear Aligner są wygoda, doskonała higiena oraz czas leczenia skrócony do minimum.

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszej kliniki we Wrocławiu przy ul. Zachodniej 14 na konsultacje ortodontyczne. Tel. (71) 341 88 55 lub 731 000 180. Zachęcamy również do skorzystania z wielu promocji w naszej klinice na stomatologię zachowawczą, stomatologię estetyczną oraz pakiety higienizacji.

Leave a Reply

Your email address will not be published.