Poznaj Nas. Dentysta Wrocław

Home / Poznaj Nas. Dentysta Wrocław

Dentysta Wrocław? Witamy!

Specjalistyczna Klinika Stomatologiczna InterDent została założona w 1997 roku. Od początku swojej działalności zapewniamy naszym Pacjentom kompleksową opiekę stomatologiczną lekarzy stomatologów większości specjalizacji stomatologicznych – stomatologów zachowawczych, chirurgów  i protetyków.

Przez wszystkie lata działalności Klinika Stomatologiczna InterDent była zlokalizowana we Wrocławiu przy ul. Ruskiej 32/33, lecz w raz z postępem czasu oraz technologii stomatologicznych od lipca 2014 roku gabinet został przeniesiony do zupełnie nowej lokalizacji leżącej nieopodal dawnego gabinetu. Obecny lokal mieści się przy ul. Długiej 16B/32 w prestiżowym apartamentowcu Odra House i tak jak poprzedni składa się z trzech w pełni wyposażonych gabinetów stomatologicznych. Dla Państwa wygody każdy z gabinetów posiada własną radiowizjografię, co zdecydowanie przyśpiesza wizyty u stomatologa. Zapraszamy Państwa do Naszej kliniki. Oferujemy profesjonalne usługi stomatologiczne z zakresu:

Specjaliści stomatologii w naszej klinice sprawią, że wizyty u dentysty będą dla Państwa przyjemnością, a nie przymusem. Od samego początku leczenia mają Państwo przedstawiony cały plan leczenia zębów wraz ze wszystkimi etapami. Pacjent od początku wie jaką drogę przejdzie do pięknego i wymarzonego uśmiechu. Zapraszamy Państwa również na darmowe przeglądy wraz z ułożeniem planu leczenia.

Zapraszamy do kontaktu:

tel. (71) 341 88 55 lub (71) 712 09 09

Nasze Zalety

0 Lat na rynku
0 Zadowolonych klientów
0 Wszczepionych implantów zębów
0 Wybielonych zębów