Poznaj Nas. Dentysta Wrocław

Home / Poznaj Nas. Dentysta Wrocław

Dentysta Wrocław? Witamy!

Specjalistyczna Klinika Stomatologiczna InterDent została założona w 1997 roku. Od początku swojej działalności zapewniamy naszym pacjentom kompleksową opiekę stomatologiczną lekarzy stomatologów – większości specjalizacji stomatologicznych – stomatologów zachowawczych, chirurgów i protetyków.

Przez wszystkie lata działalności Klinika Stomatologiczna InterDent była zlokalizowana we Wrocławiu przy ul. Ruskiej 32/33, lecz wraz z postępem czasu oraz technologii stomatologicznych od lipca 2014 roku gabinet został przeniesiony do zupełnie nowej lokalizacji, nieopodal dawnego gabinetu. Obecnie Centrum Stomatologiczne InterDent mieści się przy ul. Zachodniej 14 we Wrocławiu. Dla Państwa wygody każdy z gabinetów posiada własną radiowizjografię, co zdecydowanie usprawnia wizyty u stomatologa. Zapraszamy Państwa do naszej kliniki. Oferujemy profesjonalne usługi stomatologiczne z zakresu:

Specjaliści stomatologii w naszej klinice sprawią, że wizyty u dentysty będą dla Państwa przyjemnością, a nie przymusem. Od pierwszej wizyty mają Państwo przedstawiony cały plan leczenia zębów na każdym etapie. Pacjent od początku wie jaką drogę przejdzie do pięknego i wymarzonego uśmiechu. Zapraszamy Państwa również na darmowe przeglądy wraz z ułożeniem planu leczenia.

Zapraszamy do kontaktu:

tel. (71) 341 88 55 lub 731 000 180

Nasze Zalety

0 Lat na rynku
0 Zadowolonych klientów
0 Wszczepionych implantów zębów
0 Wybielonych zębów