Aktualności Stomatolog Wrocław

Home / Aktualności Stomatolog Wrocław

Aktualności Stomatolog Wrocław.

Na tej stronie specjalnie dla Państwa będziemy umieszczać specjalne artykułu, porady i ciekawostki stomatologiczne, które mamy nadzieję przybliżą Państwu wiele aspektów związanych ze zdrowiem jamy ustnej. Będziemy starali się pokazywać ogrom korzyści wynikających z korzystania z usług stomatologicznych w naszej klinice. Będziemy również informować o nowych inwestycjach w klinice stomatologicznej InterDent we Wrocławiu oraz o obowiązujących i nowych promocjach na nasze usługi. Wszystko to z myślą o zdrowych i mocnych zębach.

Dowiedzą się Państwo również wielu przydatnych informacji stomatologicznych wykorzystywanych w codziennym życiu, takich jak np. jak często odwiedzać dentystę? jak poprawnie myć zęby? Co jeść aby mieć zdrowe zęby? Co składa się na profesjonalną higienizację jamy ustnej i jak często te zabiegi powinny być wykonywane? oraz wiele innych przydatnych informacji. Mamy nadzieję, że ta strona stanie się z czasem prawdziwym kompendium wiedzy stomatologiczne przydatnej normalnym ludziom, którzy chcą mieć zdrowe i silne zęby, a nie do końca znają wszystkie zasady jak to zrobić. Zapraszamy do zapoznawania się z naszym działem aktualności.

Klinika Stomatologiczna InterDent to profesjonalny zespól specjalistów z wielu dziedzin stomatologii tj. chirurgia szczękowa, protetyka czy stomatologia zachowawcza. Gabinet zlokalizowany jest we Wrocławiu przy ulicy Długiej 16B/32 w apartamentowcu Odra House. Tel. kontaktowy (71) 341 88 55 lub (71) 712 09 09. mail: interdent@interdent.com.pl